O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

1

Nadzór Doradcy Podatkowego

Wszystkie czynności związane z księgowością podejmowane są przez osoby o najwyższych możliwych kwalifikacjach pod nadzorem Doradcy Podatkowego lub bezpośrednio przez niego.

2

Odbiór dokumentów

Rozumiemy, że Państwa czas jest niezwykle cenny, dlatego w Naszym biurze niezależnie od ilości dokumentów, bez dodatkowych opłat odbieramy od Państwa co miesiąc dokumenty księgowe w miejscu i czasie przez Państwa określonym.

3

Promocje

Sami jesteśmy przedsiębiorcami, dlatego doskonale rozumiemy, że w działalności gospodarczej liczy się każda złotówka. W ramach promocji otrzymujecie Państwo jeden miesiąc prowadzenia księgowości gratis.

4

Doradztwo Finansowe

Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu finansowania realizowanych przedsięwzięć (kredyt inwestycyjny, leasing, pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne).

O NAS

Nic lepiej nie oddaje kompleksowości naszych usług jak wyrażenie Horacego użyte w Satyrach (40-30 p.n.e.): "ab ovo usque ad mala". W oryginale sentencja ta oznacza „od jajka do jabłka”, czyli tak, jak Rzymianie celebrowali ucztę – „od początku do końca”.

W ramach prowadzonej księgowości macie Państwo możliwość korzystania z Naszej wszechstronnej pomocy. Księgowość prowadzimy od początku do końca. Od założenia działalności gospodarczej, czy rejestracji spółki po reprezentację w postępowaniach podatkowych nie wyłączając postępowań przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do sekcji Usługi.

Dla klientów rozpoczynających działalność i zmieniających biuro rachunkowe oferujemy jeden miesiąc prowadzenia księgowości gratis. Oferta nie łączy się z promocjami z mailingu. Zachęcamy do zaproszenia nas do swojej firmy. Z pewnością złożymy Państwu korzystną ofertę cenową na prowadzenie Państwa księgowości.

NASI PROFESJONALIŚCI

MAŁGORZATA SAKOWICZ

Doradca Podatkowy nr wpisu 11 850

JAROSŁAW SAKOWICZ

Prezes zarządu MH biuro rachunkowe